Bizi Takip Edin !

Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal
Kurumsal

2009 yılında pvc lambri satışı üzerine 1 araç ile ticari faaliyetimizi müşterilerimizin ürün ihtiyacını karşılamak, kaliteli ve acil çözümler üretmek içinde 1 makine ile imalata başladık. Kısa zaman içinde kendimizi geliştirerek yeni fabrika binamıza taşındık.

Burada en son teknolji makine ve ekipmanlar kullanarak mamullerimizdeki kaliteyi en üst seviyeye çıkardık. Yaygın satış ve pazarlama ağımızla siz değerli müşterilerimize süratli hizmet vermek için araç sayımızı artırarak daha sık müşteri ziyaretlerinde bulunmaya çalışmaktayız. Sizlerden gelen siparişlere en hızlı şekilde cevap vermek amacı ile geniş stok sahamız müşterilerimizin hizmetindedir.

Yeni sistem kalıplarımız sayesinde hızlı ve kaliteli ürün üretimi yapan firmamız taleplere cevap verirken hammadde tedarikinde yaşanabilecek gecikmelere karşı daima geniş çaplı hammadde ve yardımcı madde stok yapmayı prensip edinmiştir. İmalat sırasında oluşan Fireler ve tekrar geri dönüşümü mümkün olan profiller büyük kırım ünitelerimiz sayesinde yeniden değerlendirilmektedir.